9 uwag do wpisu “Firenze, Italia

 1. To pierwsze zdjęcie… Dech zapiera … mówią na nią Kraków południa, na niego – Florencja północy 🙂 Mnie jeszcze z jakiegoś powodu przy oglądaniu nasuwa się na myśl Jerozolima.

  • Bardzo mi miło .. Florencja tam w dole wygląda niesamowicie pięknie i szczególnie ten widok na kolebkę renesansu i genialną kopułę dzieła Brunelleschi
   bardzo pragnę także i ja dotrzeć do Jerozolimy może za parę lat jak dobry los pozwoli .. a w Krakowie będę już za troszkę ponad dwa tygodnie i już bardzo się cieszę .. pozdrawiam bardzo ciepło :^)

   • Oo, to pewnie i krakowski post nam się pojawi 🙂 Ja w Jerozolimie jeszcze nie byłam, ale widoki w serce zapadły innymi drogami. Pozdrawiam serdecznie!

   • tak na pewno będą impresje z Krakowa .. tym razem zatrzymam się na Kazimierzu ale jak zawsze mało czasu … jeśli los pozwoli za kilka lat zamieszkam pięć minutek pieszo od Kazimierza i Wawelu
    pozdrawiam bardzo ciepło :^)

 2. Właśnie się zastanawiamy, czy pod koniec roku nie wybrać się do Florencji… Po zobaczeniu Twoich zdjęć nie mam wątpliwości, co do wyboru miejsca! 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s